fbpx

O NAS

ANIA

„Ania Zientalska – dietetyk, absolwentka Dietetyki klinicznej oraz Coachingu Zdrowia i Żywienia, współzałożycielka ŻRYJ ZDROWO CATERING. Odpowiedzialna za wszystkie diety i ich idealne zbilansowanie. Od 9 lat prowadzę prywatną praktykę, współpracując z pacjentami w gabinecie dietetycznym. Profil pacjentów jest bardzo szeroki – współpraca obejmuje zarówno sportowców, osoby z jednostkami chorobowymi, ale też kobiety w ciąży i przygotowujące się do ciąży. Uwielbiam ludzi i wyzwania!

 

W pierwszej kolejności powstało Żryj Zdrowo by Ania Zientalska, ale jak to ja czułam niedosyt! W głowie mam mnóstwo pomysłów i mam nadzieję każdy zrealizować. ŻRYJ ZDROWO CATERING powstał z myślą o Was! Dołożę wszelkich starań aby Was nie zawieść! – Ania Zientalska.

 

Jeśli potrzebujcie pomocy w doborze diety idealnej, pamiętajcie, piszcie do mnie! Chętnie Wam doradzę i podzielę się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem: ania@zryjzdrowo.pl

Pamiętajcie, że motywacja pozwala Wam wystartować, ale to nawyk utrzymuje w ruchu! Głównym Waszym założeniem niech będzie zmiana nawyków, bo tylko to gwarantuje sukces. „Małymi kroczkami każdego dnia do celu!”

Skontaktuj się ze mną!

ASIA

Dietetyk, inżynier, absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku dietetyka, o specjalizacji dietetyka w różnych potrzebach żywieniowych. Dzięki ścisłemu umysłowi potrafi znaleść proste rozwiązania dla nawet najtrudniejszych problemów.

Uważa, że najlepsza dieta to taka, która pozwala cieszyć się zdrowiem bez konieczność rezygnacji ze smaku. Wierzy, że indywidualizacja potrzeb oraz stopniowe budowanie nawyków to podstawa sukcesu w trwałej redukcji masy ciała. Specjalizuje się w żywieniu w zaburzeniach metabolicznych. Prywatnie miłośniczka natury oraz kuchni włoskiej.

Skontaktuj się ze mną!