fbpx 

O MNIE

„Ania Zientalska – dietetyk, absolwentka Dietetyki klinicznej oraz Coachingu Zdrowia i Żywienia, współzałożycielka ŻRYJ ZDROWO CATERING. Odpowiedzialna za wszystkie diety i ich idealne zbilansowanie. Od 8 lat prowadzę prywatną praktykę, współpracując z pacjentami w gabinecie dietetycznym. Profil pacjentów jest bardzo szeroki – współpraca obejmuje zarówno sportowców, osoby z jednostkami chorobowymi, ale też kobiety w ciąży i przygotowujące się do ciąży. Uwielbiam ludzi i wyzwania!

 

W pierwszej kolejności powstało Żryj Zdrowo by Ania Zientalska, ale jak to ja czułam niedosyt! W głowie mam mnóstwo pomysłów i mam nadzieję każdy zrealizować. ŻRYJ ZDROWO CATERING powstał z myślą o Was! Dołożę wszelkich starań aby Was nie zawieść! – Ania Zientalska.

 

Jeśli potrzebujcie pomocy w doborze diety idealnej, pamiętajcie, piszcie do mnie! Chętnie Wam doradzę i podzielę się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem: ania@zryjzdrowo.pl

Pamiętajcie, że motywacja pozwala Wam wystartować, ale to nawyk utrzymuje w ruchu! Głównym Waszym założeniem niech będzie zmiana nawyków, bo tylko to gwarantuje sukces. „Małymi kroczkami każdego dnia do celu!”

Skontaktuj się ze mną!